fbpx

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ресторан "Тарас Бульба". Проспект перемоги, 84б, 03190 © 2022

Про ресторан

Україна – це країна з великою історією, унікальними традиціями і неймовірною красою. Але є ще одна особливість, яка робить її справжнім скарбом – це кухня. Українські страви неможливо назвати просто «їжею». У кожній з них закладена історія і особливість регіону, в якому їх прийнято готувати.

Котлета по-київськи, одеські смажені карасики та легендарні деруни зі сметаною із західної України. Наші кухари переосмислили традиційні і відомі у всьому світі страви, готують їх з локальних продуктів і подають в сучасній інтерпретації.

Кожен сезон ми представляємо додаткове меню з актуальних у цю пору року продуктів. Ми хочемо, щоб відвідування ресторану «Тарас» стало для наших гостей справжнім зануренням в українську кухню. Тому продумали кожну деталь для створення неповторної атмосфери.

Наш ресторан – це збільшена копія традиційних українських будинків XIX століття з солом’яними дахами, дерев’яними зрубними конструкціями і стінами-мазанками з характерною розписом всередині. Український колорит інтер’єру є нашою гордістю. Для оточення ми вибрали не менш мальовниче місце. Розташований в 5-ти хвилинах від станції метро Нивки, ресторан знаходиться поруч з парком, де приємно прогулятися парою, з друзями або родиною до або після вечері.

Ми будемо раді бачити вас в ресторані української кухні “Тарас”!


Адреса:


Ресторан “Тарас”
пр-т Перемоги, 84Б
Київ, Україна

Розклад роботи:


Пн – пт: 11:00 – 22:00
Сб-нд: 12:00 – 22:00

0
Ваше замовлення
  • No products in the cart.